28.06.2015

W niedzielę 28 czerwca Poseł Janusz Lewandowski wziął udział w wielkiej gali z okazji 70-lecia Radia Gdańsk, która odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności. Podczas gali przyznano odznaczenia prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej dla szczególnie zasłużonych pracowników stacji. Przyznano też radiowe osobowości roku – wyróżnienia trafiły do Agnieszki Kępki – międzynarodowego sędziego kynologicznego i Basil Kerskiego – szefa ECS. Galę zamknęło słuchowisko „Filip”, które przedstawili znani polscy aktorzy – m.in. Olga Bołądź i Antoni Pawlicki.

Czytaj więcej

27.06.2015

Dnia 27.06.2015 roku w Sopocie odbyło się XVIII Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły. Rywalizacja była zacięta i padło wiele dobrych wyników. Do takich rezultatów można zaliczyć między innymi skok o tyczce Pawła Wojciechowskiego- 5.70, rzut oszczepem Huberta Chmielaka- 80.42 oraz bieg na 800 metrów Sofii Ennaoui- 2:00.57. Warto również odnotować , że podczas mityngu z kibicami pożegnała się Anna Rogowska, która z chwilą zakończenia tyczkarskiej kariery stała się Ambasadorką programu ENERGA Athletic Cup.

Więcej informacji na stronie www.skla-sopot.pl

13.03.2015

13 marca, o godzinie 9:30 w audytorium 007 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbędzie się spotkanie, podczas którego jako prelegent wystąpi Janusz Lewandowski. Temat wykładu to „Budżet UE – szanse dla młodzieży”.

Gospodarzami spotkania są Przewodnicząca sejmowej Komisji ds. Unii Europejskiej Agnieszka Pomaska oraz Kierownik Zakładu Nauk Społecznych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG prof. Krystyna Gomółka. Spotkanie organizują portal www.takdlaeuropy.pl oraz Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

 

Zapraszamy!

28.03.2015

Poseł Janusz Lewandowski weźmie udział w VI spotkaniu Centrum Strategii Energetycznych- „Jak wpisać energetykę w rozwój gospodarczy Polski?”.

Spotkanie odbędzie się w Gdańsku.

27.02.2015

W Starogardzie Gdańskim odbędzie się Konferencja naukowa „Future is coming” pod Honorowym Patronatem posła Janusza Lewandowskiego.